PROJE SONRASI HİZMET

Araştırmayı yaptırırken raporda yer almasını istediğiniz tüm noktaları önceden belirleyebilmeniz zordur. Raporda derlediğimiz verileri farklı bakış açıları ile değerlendirmek isteyebilirsiniz. Biz SELASTURKIYE ARAŞTIRMA & DANIŞMANLIK olarak sizinle temasımızı rapor sunumuyla kesmiyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sahadan derlediğimiz bilgilerin izin verdiği ölçüde ek veriler, değerlendirmeler ve yorumlamalar yaparak araştırma raporlarımızı raflarınızı süsleyen pahalı aksesuarlar olmaktan çıkarıp alacağınız kararlara rehber olmasını hedefliyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Size sunacağımız Piyasa Araştırması hizmetlerinin yanısıra medya planlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, promosyon gibi ihtiyaçlarınızın koordinasyon ve denetiminde uzman ekiplerimizle, yanınızda olmayı hedefliyoruz.

ARA HİZMETLERİMİZ

Firmanızda araştırma departmanınız varsa yada size sağlayacağımız ara hizmetleri değerlendirecek ekiplere sahipseniz, araştırma hizmetimizi bir bütün olarak almak yerine size maliyet avantajı sağlayacak (soru formu hazırlığı, saha çalışması, analiz, yorumlama vb.) ara hizmetler veriyoruz.

HİZMET AŞAMALARIMIZ

İHTİYAÇLARINIZIN BELİRLENMESİ,
UYGUN ARAŞTIRMA MODELİNİN VE STRATEJİNİN SAPTANMASI,
PROJE VE SAHA ORGANİZASYON,
VERİ ANALİZİ VE BULGULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ,
SUNUM VE ÖNERİ.